Gold partner
11
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
2 дня назад
Привіт! Я — Віта Тихоненко твій ріелтор з душею ❤️

Я не просто продаю квартири. Я допомагаю знаходити простір, де буде затишно жити, любити, мріяти.

Працюю з продажем, орендою, переуступками. Але найголовніше — я працюю для людей.

Завжди на зв’язку
Пояснюю все просто
Супроводжую до ключів

Зі мною легко, надійно і по-людськи.
Якщо ти зараз шукаєш своє житло — напиши мені. Разом знайдемо!

Портфолио реализованных объектов (97)

  • сдано
    12 000 грн/мес
    324 грн/м²

    Чубинского ул., 4

    помещение свободного назначения
    37 м²
    2015 год постройки
    1 нед. назад
    ✨ Фасадне приміщення з ремонтом у ЖК Софія Київська Площа 37 м² — готове до роботи без додаткових вкладень! Є санвузол та кладова. Невеликі комунальні витрати — вигідно для бізнесу. Ціна: 12 000 грн/міс Чудове місце для вашого бізнесу в заселеному житловому комплексі.
  • сдано
    30 000 грн/мес
    400 грн/м²

    Братская ул., 24

    помещение свободного назначения
    75 м²
    2016 год постройки
    2 мес. назад
    Здаємо в оренду цокольне приміщення в житловому комплексі Софія, вул. Братська,24 Загальна площа 75м2, складається з основного залу і трьох окремих невеликих кабінетів, с/в. Приміщення з вікнами , встановлений електрокотел . Також є окрема котельня яку можна використовувати як технічне приміщення, склад. Ціна 30000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    30 000 $
    2 500 $/сот

    Дружби

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    12 сот
    5 мес. назад
    Продаємо земельну ділянку під забудову в с. Дмитрівка, вул. Дружби. 12соток, правильної форми. Сусіди по обидві сторони є. Від станції метро Житомирська їхати 15 хв ( 15 км) Ціна 30000$ Без комісії
  • сдано
    7 000 грн/мес
    140 грн/м²

    Тепличная ул., 38

    гараж
    50 м²
    5 мес. назад
    Здаємо в оренду двоповерховий гараж в с. Святопетрівське Поруч вул. Теплична, вул. Будівельна, житлові комплекси Петрівські Липки, Комфортне містечко, Петрівський . Маємо чотири гаражі. За детальною інформацію телефонуйте. Вартість одного гаража 7000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    30 000 $
    2 500 $/сот

    Дружби

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    12 сот
    5 мес. назад
  • продано
    31 500 $
    875 $/м²

    Леси Украинки ул., 19

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Софиевский
    гараж
    36 м²
    5 мес. назад
    Продаж гаража на два авто загальною площею 36м2 за адресою: Софіївська Борщагівка, вул. Лесі Українки,19, ЖК Софія. Встановлені автоматичні ворота, є світло, стелажі. Вартість 31500$ Оформлення 50/50
  • продано
    95 000 $
    1 900 $/м²

    Васильковая ул., 43-А

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК Волошковый
    помещение свободного назначения
    50 м²
    5 мес. назад
    Продається комерційне приміщення у ЖК “Волошковий” — саме там, де щодня проходять сотні потенційних клієнтів! ⠀ 50 м² з великими вікнами, окремим входом, стильним дизайнерським ремонтом і грамотним плануванням. Вартість — 95 000 $ Без комісії ! Це не просто квадратні метри — це можливість відкрити власну справу в активному районі! ⠀ Напишіть нам або зателефонуйте — покажемо об’єкт у зручний час
  • продано
    63 000 $
    1 400 $/м²

    Боголюбова ул., 20

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Сити
    1 комната
    45 / 19 / 14 м²
    этаж 6 из 10
    7 мес. назад
    Продаж однокімнатної квартири в самому серці ЖК Софія, вул. Боголюбова, 20 🏡 Площа 45 м², 6 поверх — ідеальний простір для життя, натхнення та затишку. 🛋 Повністю укомплектована меблями та технікою — заходь і живи! 🔥 Індивідуальне газове опалення — комфорт у будь-яку пору року. 💰 Ціна всього 63 000 $ ✨ Без комісії! 📑 Мінімальне оформлення — легко та швидко! 👉 Тут є все, щоб ти почувався вдома з першого дня. Не втрать шанс — телефонуй вже зараз!
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Леся Курбаса просп., 1-А

    1 комната
    45 / 19 / 11 м²
    этаж 1 из 16
    7 мес. назад
    Здаємо в оренду простору однокімнатну квартиру за адресою: проспект Леся Курбаса, 1 Квартира знаходиться на першому поверсі, є балкон, дві вбудовані шафи купи. Облаштована: Стінка Зручний диван Холодильник Бойлер Телевізор Електроплита Духовка Вартість 12000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    132 000 $
    1 320 $/м²

    Киевская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    100 / 50 / 40 м²
    1 этаж
    4 сот
    3 комнаты
    7 мес. назад
    🏡 Затишний будинок біля Боярки — заїжджай і живи! Пропонуємо стильний будинок площею 95 м² у мальовничому селі Нове, всього за кілька хвилин від Боярки. Ідеальний варіант для родини, яка цінує комфорт, простір і природу! ✨ Основні переваги: • 3 просторі кімнати • Велика кухня- вітальня з виходом на затишну терасу — мрія господині • Ремонт — сучасний, світлий, зроблений з любов’ю • Газове опалення, тепла водяна підлога — тепло і економно • Земельна ділянка 4 сотки з ландшафтним дизайном • Автоматичні ворота для зручності та безпеки Авто полив газону ! 🌿 Зелений двір, де приємно проводити час із родиною чи друзями. Все готово для комфортного життя — лишається тільки за...
  • сдано
    15 000 грн/мес

    Любомира Гузара просп. (Космонавта Комарова), 10-А

    2 комнаты
    60 / 30 / 10 м²
    этаж 6 из 16
    7 мес. назад
    Здаємо в оренду двокімнатну квартиру за адресою проспект Любомира Гузара, 10А ( Комарова) Дві окремі кімнати, лоджія, кухня, с/в роздільний. Є необхідні меблі та побутова техніка. Вартість 15000грн/міс. + Заставна сума. Комісія 50% Ідеально для проживання родини з 1-2 дітками!
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Мир у, 50

    1 комната
    50 / 20 / 18 м²
    этаж 4 из 10
    8 мес. назад
    Велика однокімнатна квартира в житловому комплексі Софія, вул. Миру,50 4/10 пов. 50м2. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Вартість 16000грн/міс. Комісія 50%
  • сдано
    17 000 грн/мес

    Яблоневая ул., 15

    1 комната
    40 / 17 / 16 м²
    этаж 5 из 10
    8 мес. назад
    Здаємо в оренду однокімнатну квартиру в житловому комплексі Софія Резиденція, вул. Яблунева,15 5/10 пов. 40м2, індивідуальне опалення. Квартира готова до заселення! Вартість 17000грн/міс. Комісія 50%
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Соборная ул., 126/14

    1 комната
    40 / 20 / 10 м²
    этаж 9 из 10
    8 мес. назад
    Здаємо в оренду простору квартиру студію в житловому комплексі Софіївська Сфера , вул. Соборна,126/14 В квартирі індивідуальне газове опалення. Площа 38м2. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. . Перегляд в неділю. Телефонуйте, домовимось .
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Балукова ул., 14

    1 комната
    25 / 20 / 5 м²
    этаж 2 из 3
    8 мес. назад
    Здам Нову смарт квартиру 23 м2 . Вишневе , вул. Балукова 14, приватний сектор. Квартира розташована на 2 поверсі 3 поверхового будинку . Квартиру укомплектована: -двоспальне ліжко -пральна машина -шафа -холодильник -бойлер -електоварочна поверхня -стіл стільці Розвинена інфраструктура. Поруч ринок, жд станція, безліч магазинів, дитячий садочок, аптека, відділення банку, дитячий майданчик, новобудови і т.д. Зручна транспортна розвʼязка. Зупинка громадського транспорту біля будинку. Готова до заселення Без тварин Ціна 10 000 Комісія АН 50%
  • сдано
    22 000 грн/мес

    Академика Булаховского ул., 5-Д

    3 комнаты
    75 / 50 / 15 м²
    этаж 8 из 14
    8 мес. назад
    Здаємо в оренду простору трикімнатну квартиру по вул. ак. Булаховського,5Д 8/14 пов. , три окремі кімнати, балкон. В квартирі є абсолютно все для кожного проживання: меблі, побутова техніка, посуд, пилосос, постільна білизна і т. д. Квартира готова до заселення! Вартість 22000грн/міс. + комунальні послуги. Комісія 50% Без домашніх улюбленців!
  • продано
    68 000 $
    1 236 $/м²

    Святошинская ул., 27

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя Парк Памяти ЖК Акварели
    2 комнаты
    55 / 30 / 12 м²
    этаж 4 из 10
    1 г. 3 мес. назад
    Продаж 2кім. квартири в м. Вишневе, вул. Святошинська,27 4/10пов. Загальна площа 55м2, дві роздільні кімнати, простора кухня, великий утеплений балкон який можна використовувати як ще одну кімнату або кабінет, с/в роздільний. Всі меблі і побутова техніка залишаються. Розглядаємо продаж по програмі Є-оселя, сертифікати. Ціна 68000$ Оформлення мінімальне, документам понад три роки . Розглядаємо всі державні програми!
  • продано
    12 000 $
    267 $/сот

    Матросова, 5

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    45 сот
    9 мес. назад
    Продаємо земельну ділянку загальною площею 45сот. в центрі села Ковалівка, Білоцерківського району. ( 70км від Києва) Ділянка доглянута, є великий садок, криниця. Сусіди з обох сторін проживають. Поруч знаходиться зупинка, школа, дитячий садок, аптека, амбулаторія, магазини, ресторан. Надзвичайно красиве село. До міста Біла церква 20хв, до міста Фастів 15 хв, до Києва 1 год. Ціна 12000$
  • продано
    75 000 $
    636 $/м²

    Машинобудівників ул.

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    118 / 60 / 40 м²
    3 этажа
    1 сот
    3 комнаты
    9 мес. назад
    Продається таунхаус загальною площею – 117, 5 кв.м., адаптований під сучасну систему опалення та охолодження за допомогою теплового насосу: - оформлене електропостачання 23 кВт; - підведено новий силовий кабель та 2 додаткові кабелі під інтернет провайдерів; - ідеально виконана електропроводка (проект додається) та сертифіковане заземлення; - виконана європейська герметизація вікон, дверей та даху; - якісно нанесена чорнова штукатурка; - створена припливно-витяжна вентиляція. Але газопостачання в будинку також присутнє. Також зареэстрований електрокотел. Інші особливості будинку, побудованому у 2018 році: - товщина стін 57 см., виконані з червоної цегли, утеплені мінеральною ватою на базальт...