Gold partner
11
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
6 дней назад
Привіт! Я — Віта Тихоненко твій ріелтор з душею ❤️

Я не просто продаю квартири. Я допомагаю знаходити простір, де буде затишно жити, любити, мріяти.

Працюю з продажем, орендою, переуступками. Але найголовніше — я працюю для людей.

Завжди на зв’язку
Пояснюю все просто
Супроводжую до ключів

Зі мною легко, надійно і по-людськи.
Якщо ти зараз шукаєш своє житло — напиши мені. Разом знайдемо!

Портфолио реализованных объектов (97)

  • сдано
    18 000 грн/мес

    Сырецкая ул., 30/1

    3 комнаты
    85 / 55 / 11 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. назад
    Здаємо в оренду простору світлу і дуже затишну трикімнатну квартиру по вул. Сирецька,30/1 5/5 пов. 80м2, кімнати роздільні, є балкон. Багато місця для зберігання речей, всі необхідні меблі та побутова техніка. Ціна 18000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    48 000 $
    1 263 $/м²

    Мартинова просп., 28

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Резиденс
    1 комната
    38 / 17 / 15 м²
    этаж 8 из 10
    2 г. назад
    Продаємо гарну світлу квартиру в ЖК Софія Резиденція, проспект Мартинова,28 Квартира знаходиться на 8 поверсі, площа 38,5 м2, з комплектацією від забудовника : тепла підлога, стяжка на стінах і підлозі, радіатори, лічильники, двоконтурний газовий котел. Будинок введений в експлуатацію і частково заселений. Гарний двір з озером, дитячим майданчиком та зоною відпочинку. Територія житлового комплексу закрита з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. Ціна 48000$
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Юності ул., 1

    1 комната
    45 / 21 / 15 м²
    этаж 7 из 14
    2 г. назад
    Здаємо в оренду простору однокімнатну квартиру в житловому комплексі Парк Плаза, вул. Юності. 45м2, є гардеробна, тепла підлога, всі необхідні меблі та побутова техніка. Ціна 12000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    115 000 $
    885 $/м²

    Амосова пер., 1/34

    3 комнаты
    130 / 65 / 40 м²
    этаж 5 из 6
    2 г. назад
    Продаж просторої гарної і повністю укомплектованої квартири в ЖК Софіївська Слобідка, вул. Амосова. 5/6 поверх, 130м2, квартира з індивідуальним опаленням. На першому поверсі знаходиться вітальня, кухня, великий балкон, с/в з душем. На другому поверсі дві кімнати, велика гардеробна, с/в з ванною, дві комори. Фішкою квартири є те, що на шостий поверх є окремий вхід з підʼїзду, висота стелі близько 3,5м, є вбудований пилосос що дуже зручно при прибиранні великої квартири, також є сейф. Всі меблі і побутова техніка залишаються ! Вдале місцерозташування будинку, поруч супермаркети Сільпо, АТБ, Фора, фітнес-клуб, зупинка, безліч різних магазинів , кавʼярень, аптеки. Ціна 115000$ Без ком...
  • сдано
    11 000 грн/мес

    Стуса Василия ул., 19

    1 комната
    42 / 18 / 16 м²
    этаж 8 из 10
    2 г. 2 мес. назад
    Здаємо в оренду нову простору світлу однокімнатну квартиру в ЖК Софія, вул. Стуса,19 8/10пов, 42м2, індивідуальне опалення, є кондиціонер, холодильник, пральна машина, мікрохвильова піч, дві великі шафи купе, диван і два крісла. Квартира готова до заселення. Ціна 11000грн/міс. Комісія 50%
  • сдано
    15 000 грн/мес

    Молодіжна ул., 11

    1 комната
    41 / 17 / 15 м²
    этаж 5 из 10
    2 г. 2 мес. назад
    Здаємо в оренду красиву світлу нову квартиру в житловому комплексі Софія, вул. Молодіжна,11 5 поверх, 41м2, квартира з індивідуальним опаленням, теплою підлогою, всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Ціна 15000грн Комісія 50%
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Мартинова просп., 15

    1 комната
    42 / 17 / 17 м²
    этаж 6 из 11
    2 г. 2 мес. назад
    Пропонуємо в оренду вишукану квартиру в ЖК Софія Резиденція, проспект Мартинова, 15 Квартира в якій все продумано до найменших дрібниць, індивідуальне газове опалення, тепла підлога, повна комплектація меблями та побутовою технікою! Ціна 16000/міс. Комісія 50%
  • продано
    52 000 $
    1 268 $/м²

    Мартинова просп., 22

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Резиденс
    1 комната
    41 / 20 / 15 м²
    этаж 1 из 10
    2 г. 2 мес. назад
    Продаємо гарну світлу простору квартиру в найкращому житловому комплексі Софіївської Борщагівки - Софія Резиденція Квартира загальною площею 41м2, розташована на першому поверсі з комплектацією від забудовника: тепла підлога, стяжка на стінах і підлозі, радіатори, лічильники, двохконтурний газовий котел. Чудовий вигляд з вікон у двір з озером, дитячим майданчиком і зоною відпочинку Будинок введений в експлуатацію і вже частково заселений. Територія ЖК закрита з цілодобовою охороною і відеонаглядом. До Києва 5 хвилин. Ціна 52000 $
  • продано
    65 000 $
    1 383 $/м²

    Счастливая ул., 61

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Сити
    1 комната
    47 / 22 / 13 м²
    этаж 5 из 5
    2 г. 2 мес. назад
    Продаємо вишукану простору однокімнатну квартиру в Софіївські Борщагівці, вул. Щаслива,61, ЖК Щасливий. 5/5пов. 47м2, індивідуальне опалення, якісний ремонт, гардеробна, балкон, все продумано до найменших дрібниць. Освітлення світлодіодними світильниками по всій квартирі Кухня Тепла підлога Фільтр для води Ecosoft Варочна поверхня Electrolux Вбудована посудомийна машина BOSCH Холодильник Electrolux Вытяжка Gunter&Hauer Духовка Electrolux Мийка Franke KBG Змішувач Am/Pm Кухня з фарбованого МДФ з гарнітурою (Blum) Обідній стіл та стільці з металу та дерева виготовлені на замовлення фірми Zari Кутовий диван - Blest Окрема гардеробна виготовлена на замовлення Ванна Тепла підлога Ванна...
  • продано
    67 000 $
    1 000 $/м²

    Калинова ул., 3

    2 комнаты
    67 / 40 / 15 м²
    этаж 4 из 10
    2018 год постройки
    2 г. 2 мес. назад
    Продаємо двокімнатну квартиру в ЖК Софія Клубний, вул. Калинова, 3 4/10пов., 67м2, будинок заселений, індивідуальне опалення, покращене планування, дві гардеробні кімнати. Поруч вся необхідна інфраструктура. Територія житлового комплексу закрита з цілодобовою охороною і відеонаглядом. Ціна 67000$ Комісія АН
  • продано
    60 000 $
    1 500 $/м²

    Машинобудівників ул., 16

    БЕЗ КОМИССИИ ПЕРЕУСТУПКА Пожарная часть ЖК Pionerskiy 2
    1 комната
    40 / 18 / 17 м²
    этаж 9 из 10
    2021 год постройки
    1 г. 11 мес. назад
    Продаємо гарну укомплектовану квартиру в ЖК Піонерський 2, вул. Машинобудівників,16 9/10пов., 40м2, якісний ремонт, на стінах декоративна штукатурка, є гардеробна, повноцінна спальня з усіма меблями і простора кухня-вітальня. В квартирі індивідуальне опалення. Будинок введений в експлуатацію і частково заселений, двір закритий з дитячим і спортивним майданчиком, вʼїзд через шлагбаум. Поруч два великих продуктових магазини, аптека, відділення Нової Пошти і Розетки, зупинка. Ціна 60000$
  • сдано
    9 500 грн/мес

    Чубинского ул., 8

    1 комната
    33 / 20 / 10 м²
    этаж 4 из 10
    2 г. 3 мес. назад
    Здаємо в оренду гарну і абсолютно нову квартиру в ЖК Софія київська. 4/11пов., 33м2, студія. В квартирі великий утеплений балкон, двоспальне ліжко, варочна поверхня, духовка, холодильник, пральна машина, бойлер. Лічильники на тепло, воду, електроенергію. Ціна 9500грн/міс. Комісія 50% Ідеальний варіант для однієї людини або пари.
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Машиностроителей ул., 23

    1 комната
    42 / 19 / 12 м²
    этаж 10 из 11
    2 г. 3 мес. назад
    Здаємо в оренду красиву світлу квартиру в ЖК Сади Вишневі, вул. Машинобудівників,23 10 поверх, 42м2, квартира з індивідуальним опаленням, великим утепленим балконом. Є все для комфортного проживання. Квартира вільна і готова до заселення. Ціна 10000грн/міс. Комісія 50%
  • сдано
    18 000 грн/мес

    Соборная ул. (Петропавловская), 10-Г

    2 комнаты
    75 / 40 / 16 м²
    этаж 2 из 10
    2 г. 3 мес. назад
    Здаємо в оренду дуже гарну квартиру з якісним ремонтом в якій все продумано до найменших дрібниць. 75м2, другий поверх, індивідуальне газове опалення, дві окремі кімнати, гардеробна, велика кухня з лоджією. Житловий комплекс дуже комфортний для проживання, закритого типу, з цілодобовою охороною, дитячим садочком, безліччю різних магазинів, кавʼярень. Поруч зупинка, школа, супермаркет, до Києва 5 хв. Ціна 18000грн /міс.
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Калинова, 3

    2 комнаты
    67 / 37 / 17 м²
    этаж 2 из 10
    2 г. 3 мес. назад
    Здається в оренду красива велика двокімнатна квартира в ЖК Софія Клубний, вул. Зелена,2 2поверх, 68м², дві окремі кімнати, кухня з лоджією, 2 с/в, індивідуальне опалення. Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою: посудомийка, мікрохвильова піч, телевізор, кондиціонер і т.д. Готова до заселення! Перегляд у будь-який час. Територія ЖК закрита, з цілодобовою охороною та відеонаглядом! Ціна 14000грн./міс. Комісія 50%
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Яблоневая ул., 13

    2 комнаты
    65 / 37 / 13 м²
    этаж 3 из 10
    2 г. 4 мес. назад
    Здаємо в оренду вишукану двокімнатну квартиру в ЖК Щасливий, вул. Яблунева,13Г 3/10 пов., 65м2, дві роздільні кімнати, велика кухня з балконом, с/в роздільний! В квартирі все продумано до найменших дрібниць, якісний ремонт, індивідуальне опалення, багато місця для зберігання речей, кондиціонери, телевізори, посудомийка і т. д. Територія житлового комплексу закрита з цілодобовою охороною та відеоспостереженням, на території є підземний паркінг, державний дитячий садок, Фора, кавʼярні, відділення нової пошти, поруч зупинка, до Києва 500метрів! Ціна 16000грн/міс Комісія 50%
  • сдано
    45 000 грн/мес

    Яблочная ул., 11

    150 / 70 / 40 м²
    2 этажа
    5 сот
    3 комнаты
    2018 год постройки
    2 г. 4 мес. назад
  • сдано
    200 000 грн/мес
    200 грн/м²

    Академика Заболотного ул., 1

    многофункциональное помещение
    1000 м²
    2 г. 4 мес. назад
    Здаємо в оренду склад загальною площею 1000м2 в смт Чабани, вул. Машинобудівників,1 Знаходиться на вʼїзді в місто Київ, поруч з Одеською трасою. Склад має два заїзди, є можливість розділити на дві частини по 500м2. Ціна 200грн/м2 Також до складу прилягає приміщення загальною площею 130м2. Яке теж здається в оренду! З приміщення є вхід в склад, що дуже зручно. Поруч велика парковка для авто. Ціна приміщення 60000грн/міс. Можна орендувати склад, приміщення або все разом! Дуже гарна пропозиція! Телефонуйте, домовимось!
  • сдано
    60 000 грн/мес
    462 грн/м²

    Машинобудівників ул., 1

    многофункциональное помещение
    130 м²
    2 г. 4 мес. назад
    Здаємо в оре приміщення загальною площею 130м2 в смт Чабани, вул. машинобудівників,1 Вдале місцерозташування, знаходиться при вʼїзді в Чабани, поруч Одеська траса. Є парковка для машин. Ціна оренди 60000грн/міс. Також до цього приміщення прилягає склад площею 1000м2. В склад є вхід з магазину і є два окремі заїзди з території. Ціна 200грн/м2 Комісія АН 50%
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Миру ул., 50

    1 комната
    52 / 22 / 18 м²
    этаж 4 из 10
    2 г. 4 мес. назад
    Здаємо в оренду велику однокімнатну квартиру площею 50м2 розташовану на четвертому поверсі, за адресою вул. миру,50, ЖК Софія. Квартира повністю укомплектована всіма необхідними меблями та побутовою технікою. Можлива оренда з маленьким домашнім улюбленцем. Ціна 12000грн/міс Комісія 50%
  • продано
    57 000 $
    1 357 $/м²

    Леси Украинки ул., 27

    1 комната
    42 / 18 / 12 м²
    этаж 6 из 11
    2 г. 6 мес. назад
    Гарна пропозиція! Продаж чудової однокімнатної квартири в центрі міста Вишневе, вул. Лесі Українки,27, ЖК Акварелі! 6/10поверх., 42м2, гардеробна кімната, балкон, всі необхідні меблі та побутова техніка є. Дуже гарний вид з вікон. Документам понад три роки, оформлення мінімальне. Ціна 57000$ Комісія АН 4%
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги: