Gold partner
11
Лет опыта
8
Лет на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
12
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
0
Последний визит на сайт
6 дней назад
Привіт! Я — Віта Тихоненко твій ріелтор з душею ❤️

Я не просто продаю квартири. Я допомагаю знаходити простір, де буде затишно жити, любити, мріяти.

Працюю з продажем, орендою, переуступками. Але найголовніше — я працюю для людей.

Завжди на зв’язку
Пояснюю все просто
Супроводжую до ключів

Зі мною легко, надійно і по-людськи.
Якщо ти зараз шукаєш своє житло — напиши мені. Разом знайдемо!

Портфолио реализованных объектов (97)

  • продано
    38 000 $
    1 056 $/м²

    Назария Яремчука ул., 20

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя
    1 комната
    36 / 16 / 11 м²
    этаж 3 из 5
    1 г. 7 мес. назад
    Продаємо абсолютно нову однокімнатну квартиру в с. Святопетрівське, вул. Назарій Яремчука,20, ЖК Баварія ! 3/4 пов, 36м2, індивідуальне газове опалення , новий якісний ремонт, тепла підлога по всій квартирі! Поруч зупинка, магазини, АТБ. Вартість квартири 38000$ Без комісії!
  • сдано
    23 000 грн/мес

    Николая Ушакова ул., 1-Д

    2 комнаты
    89 / 40 / 17 м²
    этаж 18 из 24
    1 г. 7 мес. назад
    Здаємо в оренду гарну простору квартиру в житловому комплексі Адмірал, вул. Ушакова,1Д, поруч із станцією метро Академмістечко. 80м2, 18/24 пов, дві окремі кімнати, гардеробна, балкон, два с/в. В квартирі є все для комфортного проживання, квартира вільна, прибрана і готова до заселення! Вартість 23000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    115 000 $
    1 150 $/м²

    Миру ул., 40

    БЕЗ КОМИССИИ ЖК София Сити
    2 комнаты
    100 / 60 / 20 м²
    этаж 5 из 10
    1 г. 7 мес. назад
    Продаємо унікальну квартиру в житловому комплексі Софія, вул. Миру ( центральна алея) Квартира загальною площею 100м2, розташована на 5 поверсі. Велика вітальня з кухнею - 50м2, окрема спальня, дві гардеробні, балкон, кабінет, два с/в. На кухні є лоджія з обідньою зоною і кладовою. За необхідності можна відокремити ще одну кімнату! Всі меблі в квартирі з натурального дерева, сантехніка провідних світових брендів. Індивідуальне опалення, тепла підлога. В цій квартирі все продумано до найменших дрібниць. Продаємо в звʼязку з переїздом в іншу країну. Ціна 115000
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Бышевская ул., 7

    2 комнаты
    55 / 30 / 15 м²
    этаж 6 из 6
    1 г. 7 мес. назад
    Здаємо в оренду простору квартиру загальною площею 55м2 в ЖК Київський Маєток, вул. Тарасііська,9 6/6 пов, мансарда, простора кухня- вітальня і окрема спальня. В квартирі індивідуальне газове опалення, необхідні меблі та побутова техніка. Вартість 12000грн/міс. Комісія 50% Можна з невеликими домашніми улюбленцями!
  • продано
    78 000 $
    1 300 $/м²

    Покровская ул. (Советская), 2/2

    2 комнаты
    60 / 34 / 18 м²
    этаж 2 из 10
    1 г. 7 мес. назад
    Продаємо гарну нову простору двокімнатну квартиру в Гатному, вул. Покровська,2/2, ЖК Рідний. 59м2, високий перший поверх, дві окремі спальні, велика кухня-вітальня, с/в роздільний, індивідуальне газове опалення, фільтр на воду, тепла підлога бойлер. Поруч озеро, супермаркет, зупинка, школа, садочок. Територія житлового комплексу закрита, двір без машин. Ціна 78000$ Оформлення мінімальне по 1% Без комісії! Також є кладова на поверсі 4,5м2 з вікном. Ціна 3000$
  • продано
    47 000 $
    1 068 $/м²

    Ольги Кобилянської ул. (Горького), 5-В

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Киевская
    2 комнаты
    44 / 20 / 12 м²
    этаж 1 из 10
    2013 год постройки
    1 г. 7 мес. назад
    Продаємо затишну квартиру переплановану в невелику двокімнатну. Розташована на першому високому поверсі десятиповерхового будинку. Загальна площа 44м2, одна кімната 17м2, друга 5м2 ( можна використовувати як дитячу кімнату, кабінет, гардеробну, кладову), кухня 12м2, великий балкон з глибокою шафою . Квартира після косметичного ремонту, перефарбовані всі стіни. Встановлені лічильники на воду, газ, електроенергію і тепло . Вартість 47000$ Оформлення мінімальне. Без комісії!
  • сдано
    17 000 грн/мес

    Мартинова просп., 20

    1 комната
    41 / 18 / 16 м²
    этаж 5 из 10
    1 г. 8 мес. назад
    Здаємо в оренду абсолютно нову однокімнатну квартиру в житловому комплексі Софія Резиденція, проспект Мартинова,20 В квартирі є зручне двоспальне ліжко, велика шафа, кондиціонер, телевізор, холодильник, пральна машина, газова варочна поверхня, духовка. Територія житлового комплексу закрита з цілодобовою охороною та відеоспостереженням! Вартість квартири 17000грн/міс. Комісія 50% Без домашніх улюбленців!
  • сдано
    16 000 грн/мес

    Героев Небесной Сотни просп., 34/2

    3 комнаты
    85 / 50 / 14 м²
    этаж 1 из 10
    1 г. 8 мес. назад
    Здаємо в оренду трикімнатну квартиру в ЖК Львівський Маєток, вул. Небесної Сотні,34 Високий перший поверх, індивідуальне опалення, необхідні меблі та побутова техніка є. Замовлена нова кухня, яка буде установлена через декілька місяців. Вартість 16000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    46 000 $
    1 095 $/м²

    Героев Небесной Сотни просп., 34

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК Львівський маєток
    1 комната
    42 / 18 / 16 м²
    этаж 4 из 9
    1 г. 8 мес. назад
    Гарна пропозиція! Однокімнатна квартира в Житловому комплексі Львівський, Софіївська Борщагівка, вул. Небесної Сотні,34 4 поверх, індивідуальне газове опалення, вдале планування. Всі меблі і побутова техніка залишаються новим власникам. На території ЖК є вся необхідна інфраструктура, підземний паркінг, поруч два торгівельні центри, Сільпо, Новус. Вартість квартири 46000$ Оформлення 50/50
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Житня ул., 9

    1 комната
    41 / 18 / 15 м²
    этаж 3 из 10
    1 г. 8 мес. назад
    Здаємо в оренду однокімнатну квартиру в житловому комплексі Софія, вул. Житня,9 3/10пов., 41м2, в квартирі індивідуальне газове опалення, всі необхідні меблі та побутова техніка! Вартість 12000грн/міс. Комісія 50% Без домашніх улюбленців! Для однієї людини або пари !
  • продано
    35 000 $
    1 591 $/м²

    Виноградна, 12

    1 комната
    22 / 12 / 5 м²
    этаж 4 из 6
    1 г. 8 мес. назад
    Продаємо невелику але дуже затишну і повністю укомплектовану квартиру в ЖК Аура, вул. Виноградна,12 4/6 пов, 22м2, квартира з індивідуальним газовим опаленням, є всі меблі та побутова техніка. Будинок введений в експлуатацію і вже частково заселений . Територія житлового комплексу закрита, поруч дуже хороша інфраструктура. Вартість квартири 35000$ Без комісії!
  • продано
    30 000 $
    2 500 $/сот

    Дружби

    БЕЗ КОМИССИИ
    под застройку
    12 сот
    10 мес. назад
    Продаємо земельну ділянку під забудову в с. Дмитрівка, вул. Дружби. 12соток, правильної форми. Сусіди по обидві сторони є. Від станції метро Житомирська їхати 15 хв ( 15 км) Ціна 30000$ Без комісії
  • продано
    230 000 $
    916 $/м²

    Шевченка

    БЕЗ КОМИССИИ
    251 / 150 / 25 м²
    2 этажа
    17 сот
    5 комнат
    1 г. 10 мес. назад
    Продаємо великий капітальний будинок в с. Бузова. Площа 250м2, два поверхи + горище, гараж, два входи. Розташований на ділянці 18 сот. Будинок будувався для себе, все зроблено дуже якісно і з любовʼю. Опалення: електро і трвердопаливний котел, камін, буржуйка. Велика догоянута територія, висаджений молодий сад, є навіс для двох авто, скважина 50м. Ціна 230000$ Оформлення 50/50
  • сдано
    25 000 грн/мес

    Валерия Лобановского просп., 126-Г

    3 комнаты
    110 / 60 / 20 м²
    этаж 7 из 21
    1 г. 9 мес. назад
    Здаємо в оренду гарну простору трикімнатну квартиру на проспекті Валерія Лобановського,126Г 7 поверх, 110м2, три окремі кімнати, велика кухня, балкон. Є лічильники на воду, електроенергію, тепло. За квартирою закріплено одне паркомісце біля будинку! Квартира готова до заселення! Ціна 25000грн/міс. + комунальні послуги! Комісія 50% Більше фото квартири надішлю за запитом.
  • сдано
    10 000 грн/мес

    Шевченко ул., 55

    1 комната
    52 / 20 / 20 м²
    этаж 1 из 5
    1 г. 10 мес. назад
    Здаємо в оренду простору квартиру, загальною площею 52м2 в Софіївські Борщагівці, вул. Шевченка,55, ЖК Уютний Квартал. Квартира двостроння, окрема кімната + велика кухня вітальня. Є всі необхідні меблі та побутова техніка, індивідуальне газове опалення. Закритий двір, заїзд через шлагбаум. Поруч магазин, зупинка, школа. Ціна 10000 грн. Комісія 50%
  • сдано
    14 000 грн/мес

    Сонячна, 3

    1 комната
    42 / 17 / 17 м²
    этаж 5 из 10
    1 г. 10 мес. назад
    Здаємо в оренду красиву простору квартиру в житловому комплексі Софія, вул. Сонячна,3 5/10 пов, індивідуальне газове опалення, чудове планування квартири - окрема спальня , вітальня, лоджія з робочим місцем. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. Ціна 14000грн/міс Комісія 50% Квартира готова до заселення. За запитом надішлю відеоогляд квартири!
  • сдано
    12 000 грн/мес

    Садовая ул., 51Ь

    1 комната
    31 / 20 / 10 м²
    этаж 9 из 10
    1 г. 10 мес. назад
    Здаємо в оренду стильну нову квартиру в Петропавлівські Борщагівці, вул. Садова,51Б, ЖК Пражський2. 9/10пов. , студія, гарний ремонт, необхідні меблі та техніка є. Квартира готова до заселення. Ціна 12000грн/міс. Комісія 50%
  • продано
    95 000 $
    864 $/м²

    Киевская ул.

    БЕЗ КОМИССИИ
    110 / 70 / 17 м²
    1 этаж
    8 сот
    4 комнаты
    2020 год постройки
    1 г. 10 мес. назад
    Продаж будинку в с. Нове, вул. Пилипа Орлика, Фастівський район, 10 км від Києва. 110м2, гарне планування- три окремі кімнати, кухня - вітальня 30м2, великий санвузол, бойлерна, горище, тепла підлога. Ділянка 8 сот. , правильної форми, огорожа по периметру, скважина, септик з переливом. В будинку ремонт закінчений на 90%. Залишається вбудована кухня, варочна поверхня, духовка, мікрохвильова піч, диван, пральна машина, бойлер. Залишилось встановити міжкімнатні двері і натяжна стеля. Документам понад три роки, оформлення 1% Ціна 95000$ Без комісії! За запитом надішлю детальний відеоогляд будинку і ділянки
  • продано
    74 000 $
    1 897 $/м²

    Мартинова просп., 38

    БЕЗ КОМИССИИ єОселя ЖК София Резиденс
    1 комната
    39 / 17 / 15 м²
    этаж 8 из 10
    1 г. 11 мес. назад
    Продаємо абсолютно нову квартиру в сучасному житловому комплексі Софія Резиденція, проспект Мартинова,38 Квартира площею 39м², на 8 поверсі, облаштована всім необхідним для комфортного проживання: якісний ремонт, індивідуальне опалення тепла підлога, двоспальне ліжко, дві вбудовані шафи-купе, лоджія на кухні з повноцінним робочим місцем і зручним диваном, кондиціонер, посудомийні машини. Одним словом квартира - "Заходь і живи" Ціна 74000$ Оформлення 50/50 Без комісії
  • сдано
    11 000 грн/мес

    Жюля Верна бульв. (Ромена Роллана), 13

    2 комнаты
    50 / 35 / 9 м²
    этаж 9 из 9
    1 г. 11 мес. назад
    Здаємо в оренду двокімнатну квартиру на Борщагівці, бульвар Ромена Ролана ( Жуль Верна),13 9/9 пов., одна кімната прохідна, є всі необхідні меблі та побутова техніка. Ціна 11000грн/міс. + комунальні послуги Комісія 50%
  • продано
    48 000 $
    1 231 $/м²

    Андрія Малишка ул. (Льва Толстого), 80

    БЕЗ КОМИССИИ
    1 комната
    39 / 17 / 14 м²
    этаж 4 из 10
    1 г. 11 мес. назад
    Продаємо затишну однокімнатну квартиру загальною площею 39м2, розташована на 4/10пов. Центр ЖК Софія, вул. Толстого,80 Індивідуальне опалення, необхідні меблі та побутова техніка є. Все готово до продажу! Ціна 48000$ Оформлення 1%
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.
3. Проверьте настройки вашего браузера и убедитесь, что блокировка всплывающих окон отключена или настроена на разрешение открытия данного окна.

Если проблема остается нерешенной, свяжитесь с нашей службой поддержки.
Как верифицироваться через Дію?
Верификация Дія откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.